BitcoinBiznes

Brystyjski nadzór finansowy uważa, że Bitcoin jest bezwartościowy

Wielka Brytania nie ma dobrego zdania na temat bitcoina – potwierdzają to słowa Christopher Woolard, czyli dyrektor wykonawczej ds. strategii i konkurencji w FCA:

„Konsumenci powinni zachować ostrożność przy inwestowaniu w kryptowaluty i powinni upewnić się, że rozumieją i mogą ponosić ryzyko związane z aktywami, które nie mają wewnętrznej wartości.”

Bitcoin kurs
Bitcoin kurs

„Jest to mały, złożony i ewoluujący rynek obejmujący szeroki zakres działań. Obecne wskazówki pomogą wyjaśnić, które działania kryptograficzne mieszczą się w naszym obwodzie regulacyjnym”

Jon Ostler z Finder.com również twierdzi, że bitcoin tak naprawdę nie ma wartości:

Z technicznego punktu widzenia prawdą jest, że kryptowaluty nie mają„ wewnętrznej wartości” w porównaniu z akcjami rzeczywistych firm, jednak istnieje wiele przykładów, w których rynek nadaje wartość wartościom niematerialnym”

Znalezione obrazy dla zapytania bitcoin value

A brytyjska gazeta Telegraph pisze:

„Na przykład sama marka „Bitcoin” ma wartość i chociaż jej przyszłe miejsce w społeczeństwie jest nadal niejasne, jest to jedna z najbardziej prawdopodobnych [krypto]walut, które pozostaną na rynku”.

Znalezione obrazy dla zapytania bitcoin value

Bartłomiej

18 letni uczeń technikum informatycznego z rozszerzeniem gier komputerowych. Pasjonat świata kryptowalut i nowych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *