BlockchainICOKryptowaluty

Projekt Epickiej prywatnej gotówki internetowej!

1,7 miliarda dorosłych nie ma dostępu do globalnego systemu finansowego, ponieważ nie ma kont bankowych. Epic Cash uwalnia potencjał ludzki, łącząc jednostki z rynkiem globalnym. Szybki, praktycznie darmowy i otwarty dla wszystkich.

Blockchain firmy Epic Cash zapewnia prywatność transakcji, ukrywając kwoty i relację nadawca-odbiorca transakcji. Osiąga się to poprzez zastosowanie pomysłów znanych z poufnych transakcji (CT) i CoinJoin , metod w dużej mierze opracowanych przez Gregory’ego Maxwella (programistę Bitcoin Core, współzałożyciela i CTO Blockstream). Co to oznacza? Całkowitą anonimowość użytkowników tej kryptowaluty, brak możliwości śledzenia transakcji w żaden sposób.

Określanie, kiedy rozpoczyna się i kończy rynek , jest umiejętnością, którą posiadają tylko najlepsi inwestorzy i handlowcy. Co więcej, ta umiejętność jest bardzo podobna do przedsiębiorczości, nie każdy jest dobrym prognostą w łączeniu siły roboczej i kapitału i przekształcaniu ich w pożądane dobro, które zaspokoi popyt konsumentów. Obie te umiejętności są ściśle ze sobą powiązane, ale edukacja jest kluczowym składnikiem tego, co tak naprawdę nie jest całkowicie naturalnym atrybutem.

Jeden z epicentrów poświęconych edukacji społeczności w Afryce

Większość kryptowalut, takich jak Bitcoin, jest przechowywana w portfelach, których adresy odnoszą się do kluczy publicznych pochodzących z kluczy prywatnych portfela. Adresy te można traktować jako lokalizatory prywatnych skarbców w cyfrowym świecie. Blockchain Epic Cash całkowicie eliminuje adresy i zamiast tego stosuje jedną wielką multisignaturę, z której wszystkie klucze publiczne i prywatne są generowane jednorazowo.

Ponieważ adresy portfeli Bitcoin są lokalizatorem skarbca w świecie cyfrowym, portfel ten można prześledzić do adresu protokołu internetowego właściciela (IP), który kotwiczy właściciela do komputera w unikalnej lokalizacji w danym momencie. Po prostu wyjaśnione: gdy ma miejsce transakcja Bitcoin, transakcja jest rozgłaszana z koncentratora komunikacyjnego zwanego „ węzłem ”, a następnie propagowana do innych węzłów zwanych „równorzędnymi”. Informacje te następnie szybko rozprzestrzeniają się na węzły każdego z tych węzłów kolejno w całej sieci. Ten proces jest trafnie nazwany „protokołem plotek”. Po prostu, każdy Bitcoin ma widoczną pozycję online i fizyczną lokalizację, w której można go znaleźć, a raczej właściciela Bitcoin. Jak zauważyła dziennikarka Grace Caffyn, Bitcoin to „nie więcej tajemnicy niż wyszukiwarka Google z domowego połączenia internetowego. ”

Przydziały zostaną ukierunkowane na osiągnięcie maksymalnej decentralizacji i będą zgodne z długoterminowymi interesami sieci. 
Z zastrzeżeniem zmiany.

Przydziały nagrody za wydobycie dla każdej epoki zgodnie z tabelą 2.


Począwszy od Epic Genesis (1 sierpnia 2019), a kończąc na Epic Singularity (2028), podczas procesu wydobywania istnieje alokacja Epic, która jest przekierowywana, jako wkład górniczy, do EPIC Blockchain Foundation.

Roczne stawki składek wydobywczych jako procent przychodów z wydobycia

Fundacja EPIC Blockchain jest zaangażowana w rozwój techniczny oraz promowanie świadomości i użyteczności projektu Epic Cash we wczesnych latach jego powstania, poprzez tworzenie działań marketingowych i rozwijanie partnerstw w branży technologii finansowych.

Po Epic Singularity (2028) rolę EPIC Blockchain Foundation przejmie EPIC Distributed Autonomous Corporation (EDAC), która zostanie opracowana przez fundację przed rokiem 2028, czyli rokiem zamiany organizacji.

Linki do projektu:

Epic Cash Strona internetowa: www.epic.tech

Epic Cash Telegram: https://t.me/EpicCash

Epic Cash Discord: https://discordapp.com/channels/596736913105354784/596740198671450117

Bartłomiej

18 letni uczeń technikum informatycznego z rozszerzeniem gier komputerowych. Pasjonat świata kryptowalut i nowych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *