BitcoinKryptowaluty

Cena bitcoina spada poniżej 10 tysięcy dolarów! Wina Trumpa czy Facebooka?

Bitcoin, czyli najpotężniejsza kryptowaluta na świecie odnotowała wczoraj znaczny spadek swojej ceny! Tylko we wtorek stracił ponad 10% wartości! Czym jest to spowodowane?

Znalezione obrazy dla zapytania libra

Senacka Komisja Stanów Zjednoczonych we wczorajsze popołudnie zorganizowała specjalne rozmowy wraz z przedstawicielami Facebooka odpowiedzialnymi za projekt Libra, czyli własną kryptowalutę tego portalu.

Politycy negatywnie wypowiedzieli się na temat Libry oraz kryptowalut co wpłynęło bardzo negatywnie na rynek Bitcoina i innych kryptowalut.

Znalezione obrazy dla zapytania libra
Partnerzy kryptowaluty Libra

Podczas rozmów padały pytania m.in o zaufanie użytkowników do facebooka, bo przecież ten serwis odnotował wiele przypadków nadużyć prywatności użytkowników. Padło również pytanie do dyrektora projektu czy chciałby otrzymywać całą wypłatę w Librze – na co stanowczo odpowiedział, że mógłby trzymać wszystkie swoje aktywa w tej walucie.

Znalezione obrazy dla zapytania libra

Jak Libra wpłynie na rynek? Czy Facebook wymusi konkretne regulacje kryptowalut? Czy USA czuje się zagrożone wraz z powstaniem globalnej waluty? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na naszym portalu! Śledźcie najnowsze artykuły na bieżąco!

Bartłomiej

18 letni uczeń technikum informatycznego z rozszerzeniem gier komputerowych. Pasjonat świata kryptowalut i nowych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *