Kryptowaluty

Twórcy Plus Token znikają wraz z 3 miliardami dolarów!

Portfel kryptowalut, który obiecuje, że co miesiąc będzie ci dodawał do salda 10% wartości twoje portfela? Brzmi jak cudowny sposób na zarobek! Ale jakie są realia?

Plus token był portfelem, w którym można było po prostu trzymać swoje środki, a właściciel płacił nam 10% miesięcznie… po prostu zniknął! Z dnia na dzień ludzie, który trzymali tam swoje środki stracili wszytko, całe swoje oszczędności. W internecie krąży informacja, iż Plus Token przygarnął sobie aż 3 miliardy dolarów!

Predykcja kursu „Plus Token”

Jak podaje do wiadomości sama firma – została zaatakowana przez zespół hakerów, którym udało się wykraść wszystkie środki. Zapewne firma po prostu próbuje zmylić użytkowników, a sami szukają sposobu na zatuszowanie tej sprawy i ucieczkę z pieniędzmi.

PlusToken podobno od 30 maja miał aż 3 miliony zarejestrowanych użytkowników, jednak nie wiadomo czy te informacje są prawdziwe – firma przecież mogła publikować fałszywe informacje, aby zachęcać do zdeponowania swoich środków w PlusToken.

Bartłomiej

18 letni uczeń technikum informatycznego z rozszerzeniem gier komputerowych. Pasjonat świata kryptowalut i nowych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *